ARroute – мобільний додаток для прокладання та візуалізації маршрутів в режимі реального часу на основі доповненої реальності

Автори: Башта Андрій Русланович, Ільчишина Юлія Віталіївна

Ідея проекту: було проведено опитування студентів першого курсу, в результаті якого понад 80% респондентів відповіли, що мали труднощі з навігацією по студмістечку на початку навчання, а саме важко було знайти корпус та дістатися до бібліотеки, спортивного корпусу чи гуртожитку. Тому було прийнято рішення розробити мобільний додаток, який дозволяє прокладати маршрути та відтворювати його за допомогою маркерів доповненої реальності в режимі реального часу

Новизна проєкту, актуальність:  полягає в тому, що наразі ми ніде не зустрічали такого сервісу. А він, на нашу думку, був би досить актуальним та користувався попитом та популярністю серед абітурієнтів.

Завданням проекту є розробка мобільного додатку для прокладання та візуалізації маршрутів в режимі реального часу. В якості вказівників для навігації використовуються маркери доповненої реальності у вигляді кольорових стрілочок. Додаток простий у використанні та доступний для завантаження для операційної системи iOS через QR-код.

Опис: наразі маємо повністю розроблений та готовий до використання продукт – інформаційного бота для месенджера Телеграм з повною інформацією щодо вступу на дві ІТ спеціальності.

Цільова аудиторія:
– учні 11 класів, які зацікавлені у вступі до Хмельницького національного університету на спеціальності «Компютерна інженерія» та «Інформаційні системи і технології», тобто підлітки 16-17 років.
– батьки учнів 11 класів, які зацікавлені у вступі до Хмельницького національного університету на спеціальності «Компютерна інженерія» та «Інформаційні системи і технології».