Привіт, приємно зустріти тебе

Ми компетентна, досвідчена команда креативних менеджерів, які мають знання в галузі конструювання, цифрових технологій та дизайну.

Маленька команда – велика робота

За кожним проектом стоїть наша команда стратегів, дизайнерів, розробників та логістиків. Ми ставимося до себе дуже самокритично і робимо все можливе, щоб бути чуйними, дружніми та щиро спілкуватися з людьми, з якими ми співпрацюємо.

Юлія КОШЕВКО

Керівник СКБ ХНУ
Керівник СКБ факультету технології і дизайну

Відкрийте в собі те, що живить вашу творчість, пориньте в неї на повну силу і не зупиняйтеся, поки колеса не відваляться.

Юлія Кошевко – кандидат технічних наук, доцент кафедри технології і конструювання швейних виробів, креативний керівник та енергійний лідер. Більше того, вона прекрасна жінка, яка вважає, що ви завжди повинні дбати про людей, які дбають про вас як у житті, так і в бізнесі. Насамперед, Юлія привносить дух і стратегію, які необхідні нам, щоб просувати нашу творчу роботу вище за очікування.

Володимир КУРСКОЙ

Керівник СКБ факультету інженерії, транспорту та архітектури

Секрет успіху в тому, щоб докласти максимум зусиль навіть до найменшого завдання.

Володимир Курской – кандидат технічних наук, доцент кафедри галузевого машинобудування та агроінженерії, голос розуму у нашій творчості. Зокрема, він є провідним експертом у наданні клієнтам результатів, яких вони шукають. Природжений вирішувач проблем він чудово вміє знаходити надійні рішення для користувачів.

Оксана ОНИШКО

Керівник СКБ факультету інформаційних технологій

Це більше, ніж просто нулі та одиниці.

Оксана Онишко – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інженерії програмного забезпечення, та людина, яка може закликати вас до всього, що вам потрібно. У СКБ вона працює над проектами, використовуючи дослідження, інновації, стратегію та ідеї, та водночас створює міцну основу для клієнтів.

Запрошуємо до співробітництва

Ми завжди шукаємо тих, хто прагне творчості, кому потрібні наші уміння, наші таланти, хто готовий сміливо зробити крок у майбутнє.

Надсилайте пропозиції за адресою: koshevkoyu@khmnu.edu.ua