Дрес-код як обличчя навчального закладу

Автор: Степаненко Анастасія Іванівна

Науковий керівник: Привала Валерій Олександрович

Ідея проекту: розробка і впровадження сучасного дрес-коду для студентів Хмельницького національного університету.

Новизна проєкту, актуальність: в умовах значної конкуренції будь-яка організація дбає про створення позитивного образу, стилю компанії або навчального закладу, який відображається не тільки в навичках ділового спілкування, правилах поведінки, традиціях, логотипах, а й в тому ж числі і в одязі співробітників та студентів. Дрес-код має прияти створенню іміджу нашого університету, нести інформацію стосовно високого рівня його культури та перспективності розвитку. Саме дрес-код повинен стати однією із складових корпоративної культури та корпоративного іміджу Хмельницького національного університету.
На сьогоднішній день, нажаль, дрес-код для працівників і студентів ХНУ відсутній.

Завдання проекту: розробка дрес-коду для ХНУ в загальному та по факультетах. Реалізація та виготовлення типових зразків та тестування. В подальшому впровадження в даному навчальному закладі.

Опис: пропонується модельний ряд одягу, головних уборів та аксесуарів для працівників та студентів університету.

Сфера застосування: студенти та викладачі ХНУ. Впродовж навчання в університеті.