КІІС Вступ Інфо Бот – помічник для абітурієнтів

Автори:
Фесік Захар – студент гр.КІ2-21-2
Кравчук Софія – студентка гр.КІ2-19-2

Ідея проекту: студентами було проведено дослідження, що процес вступу до університету завжди супроводжується величезною кількістю інформації, яка надходить з різних джерел. Через це абітурієнтам, які ще не готові до порядків університету, доволі складно її засвоювати. Саме тому студенти вирішили розробити кишенькового помічника – ВступІнфоБота – інформаційного бота для месенжджера Телеграм, який за статистикою найчастіше використовується молоддю, та зібрати у ньому найнеобхіднішу для вступників інформацію у зручному доступі з приємним інтерфейсом користувача. Бот представлено у вигляді мультиплікаційного героя, у комплекті до якого можна безкоштовно завантажити стікер-пак з емоціями та тематичними стікерами.

Новизна проєкту, актуальність:  полягає в тому, що наразі ми ніде не зустрічали такого сервісу. А він, на нашу думку, був би досить актуальним та користувався попитом та популярністю серед абітурієнтів.

Завданням проекту є розробка інтерактивного сервісу для вступників (абітурієнтів) у вигляді інформаційного бота для месенджера Телеграм. Кінцевий результат – готовий до використання сервіс, який можна безкоштовно додати в Телеграмі через посилання-запрошення або QR-код та набір стікерів-емоцій для того, щоб зробити використання сервісу цікавим для підлітків.

Мета:
1) зібрати всю інформацію щодо вступу в одному місці;
2) зробити процес отримання інформації щодо вступу зручним для абітурієнтів;
3) зацікавити абітурієнтів до навчання на ІТ-спеціальності шляхом використання власної розробки студентів з метою забезпечення інформацією.

Опис: наразі маємо повністю розроблений та готовий до використання продукт – інформаційного бота для месенджера Телеграм з повною інформацією щодо вступу на дві ІТ спеціальності.

Цільова аудиторія:
– Учні 11 класів, які зацікавлені у вступі до Хмельницького національного університету на спеціальності «Компютерна інженерія» та «Інформаційні системи і технології», тобто підлітки 16-17 років.
– Батьки учнів 11 класів, які зацікавлені у вступі до Хмельницького національного університету на спеціальності «Компютерна інженерія» та «Інформаційні системи і технології».