Отримання високооктанових палив за допомогою глин

Керівник: Алла Ганзюк

Розробник: Зоряна Черешня

У Прикарпатському національному університеті для півфіналістів першого онлайн-конкурсу екологічно дружніх стартап-проєктів відбулося відкриття Бізнес Академії. Захід проходить на базі Регіонального акселератора GCIP, який створений у Прикарпатському національному університеті в рамках Проєкту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) та Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ) «Глобальна інноваційна Програма чистих технологій для малих та середніх підприємств (МСП) в Україні».

Проект Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) та Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ) «Глобальна інноваційна Програма чистих технологій для малих та середніх підприємств (МСП) в Україні» спрямований на підтримку та зміцнення підприємницької екосистеми з впровадження інноваційних чистих технологій (CleanTech) в Україні.

Вітаємо доцента кафедри хімії та хімічної інженерії @chemical_technology_kaf Аллу Ганзюк @ganziukalla та Зоряну Черешню з участю у фіналі ЮНІДО/ГЕФ «ГЛОБАЛЬНА ІННОВАЦІЙНА ПРОГРАМА ЧИСТИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ В УКРАЇНІ», що відбувалися на базі вищого державного навчального закладу «ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА».

Під час навчання у БІЗНЕС АКАДЕМІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО АКСЕЛЕРАТОРА GCIP ДЛЯ ІННОВАЦІЙ, ТЕХНОЛОГІЙ ТА СТАРТАПІВ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ отримано незабутні враження та досвід у підготовці презентацій для захисту стартапу Отримання високооктанових палив за допомогою глин.

Алла Ганзюк @ganziukalla висловлює подяку організаторам та менторам за змістовні лекції, презентаційні матеріали та ряд цінних пропозицій і побажань. Всім учасникам бажає продовжувати йти далі до своєї мети.

Окремі слова подяки за вагому підтримку та графічний дизайн випускниці кафедри @chemical_technology_kaf, спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерії» к.т.н., керівнику досліджень і розвитку R&D проекту rapid Puncher (м.Краків, Польща) Галині Сокол.