Розробка ергономічних рукавичок для занять фітнесом з відходів виробництва шкіряних товарів

Студенти: Лаврова Еліза; Дідора Іван.

Керівники: Лобанова Г.Є., Домбровський А Б.

Основне призначення рукавичок для занять фітнесом – це збереження здоров’я атлета, а саме – фізичний захист шкіри рук від пошкоджень при контакті зі спортивними снарядами в процесі тренувань. Крім захисної функції, рукавички виконують ще одну – гігієнічну, захищаючи власника від контакту зі сторонніми мікроорганізмами і бактеріями. Також матеріал для долонної частини рукавичок повинен бути не тільки еластичним і міцним, але й мати високий коефіцієнт тертя, щоб знизити ризик вислизання спортивних снарядів в ході виконання вправ. Найкращим матеріалом для забезпечення вказаних функцій рукавичок для занять фітнесом служить натуральна шкіра.

Асортимент рукавичок для занять фітнесом на ринку спортивних товарів досить широкий, а вартість залежить від якості матеріалів та ергономічності конструкції і може сягати 1тис. грн. чи й більше.

Завдання проекту полягає в розробці ергономічної, екологічної та економічної конструкції рукавичок для занять фітнесом за рахунок використання відходів виробництва шкіргалантерейних виробів та одягу з натуральної шкіри.